:: Ostatni mecz
W dzisiejszym meczu Tarnovia uległa Olimpii Kąty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla drużyny rywala. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1 i niestety nie udało nam się już wyjść na prowadzenie.

Mecz był niestety pechowo przegrany, jednak na własne życzenie! Mimo fascynującej końcówki piłkarze Tovii nie potrafili wykorzystać okazji na zwycięstwo.
Do około 70-75 min przegrywaliśmy 0:1 ale po dwóch świetnych rajdach Pawła Mrozowskiego padł gol oraz podyktowano dla nas rzut karny, którego w fatalny sposób nie wykorzystał Koziołek... Niestety...
Niewykorzystane sytuacje sie mszczą... W ostatnich minutach kontra Olimpii i bramka na 1-2.

Mimo dość częstych opadów w ciągu ostatnich dni na boisku nie stała woda. Szkoda wyniku gdyż do Olimpii mieliśmy tylko 2 punkty straty w tabeli.