Fakt, że Polakom, po ponadwiekowej niewoli, udało się w 1918 roku odzyskać niepodległość - zakrawa na cud. Kraj - podzielony między trzy mocarstwa o randze światowej - jeszcze przed I wojną światową nie miał specjalnych widoków na niezależność.

Powstania narodowe były zrywami desperackimi, ale nie miały raczej szans na powodzenie. Polacy... [więcej ]
Dodał: TRN_KRK, dnia 11.11.2007, 14:39 komentarze [0] | forum

:: Po pucharach...
Niestety Tarnovia pożegnała się już z tegorocznymi rozgrywkami o Puchar Polski.

Dziś na własnym stadionie Nasi piłkarze musieli uznać wyższość drużyny Niecieczy. Porażka jest o tyle dotkliwa że jest to pogrom.
Gracze Niecieczy nie mieli litości dla Tovii strzelając 4 bramki, nie tracąc przy tym żadnej.
W tym roku to już koniec meczy... [więcej ]
Dodał: TRN_KRK, dnia 10.11.2007, 16:56 komentarze [0] | forum

:: Ostatni mecz...
Mecz z Pagenem Gnojnik zakończył się remisem 1:1
Bramke dla Tarnovii strzelił Paweł Koziołek..
Dodał: TRN_KRK, dnia 03.11.2007, 19:33 komentarze [0] | forum

:: Kolejna runda el. PP
Tarnovia trafiła na Bruk-Bet Nieciecze, zespół występujący w 4 lidze.
Mecz odbędzie się w sobote na Tarnovii.
Dodał: TRN_KRK, dnia 03.11.2007, 19:31 komentarze [0] | forum

:: i kolejna porażka..
MKS Tarnovia Tarnóv - Żubr Gawłówek 1:3. Oby kolejny mecz zakończył się lepszym wynikiem
Dodał: MKS_KSC, dnia 28.10.2007, 20:57 komentarze [0] | forum

:: Kolejny remis !
W dniu dzisiejszym nasza drużyna zremisowała z piłkarzami z Zakliczyna. Wynik spotkania 1:1. Drużyna Dunajca zdobyła pierwszą bramkę tego meczu. Udało nam się wyrównać aczkolwiek były duże szanse na zwycięstwo. Z jednej strony cieszy zdobyty kolejny punkt a z drugiej czuć niedosyt, że kolejny raz nie udało się wyjść zwycięsko.... [więcej ]
Dodał: MKS_KSC, dnia 21.10.2007, 17:02 komentarze [0] | forum

:: Pasmo porażek przerwane !
W końcu po kilku porażkach z rzędu udało się przerwać pasmo niepowodzeń ! Chociaż to tylko remis (0:0) to cieszy fakt, że udało się go zdobyć po starciu z najsilniejszą drużyną ligi ! Zawodnicy Dąbrovii zajmują 1 miejsce w tabeli. Jeśli z nimi potrafimy zagrać na remis to z drużynami... [więcej ]
Dodał: MKS_KSC, dnia 13.10.2007, 21:04 komentarze [0] | forum

:: Porażki stają się rutyną..
Dzisiaj po raz kolejny nasi piłkarze nie potrafili wygrać na boisku ! Tym razem naszymi pogramcami okazali się zawodnicy z Rzezawy.. Mimo usilnych starań mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla drużyny rywala..
NIE CHCEMY JUŻ SLYSZEĆ O KOLEJNEJ PRZEGRANEJ ! CZEKAMY NA ZWYCIĘSTWO !
Dodał: MKS_KSC, dnia 07.10.2007, 18:04 komentarze [0] | forum

:: Zła passa podtrzymana!
Brawo! Za niedługo nie będzie gdzie spadać bo lig braknie.

W kolejnym spotkaniu, Tarnovia poniosła porażkę 4:0. Tym razem na własnym boisku.
Przegrywając po pierwszej połowie 2:0, gracze Tovii dali sobie wbic kolejne dwie bramki.
I powtórzył się wynik z poprzedniej kolejki z Olimpią Wojnicz.
Dodał: TRN_KRK, dnia 29.09.2007, 21:16 komentarze [0] | forum

:: Kolejne zwycięstwo w Pucharze...
Mimo iż w lidze wiedzie się raczej kiepsko, w meczach o Puchar Polski na szczeblu okręgowym, Tarnovia niema sobie równych.

W kolejnym pojedynku Tovia remisując 1:1 w regulaminowym czasie gry z LUKSem Skrzyszów, pokazała swoją wyższość w rzutach karnych.

Dodał: TRN_KRK, dnia 26.09.2007, 22:17 komentarze [0] | forum