:: Trwa pasmo niepowodzeń..
Dziś kolejny raz Nasza drużyna nie dała rady sprostać rywalowi. Tym razem był to mecz wyjazdowy z Olimpią Wojnicz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4.
Już w 3 minucie spotkania straciliśmy bramkę i mimo wielkich starań piłkarzy nie potrafiliśmy już do końca spotkania wyjść na prowadzenie.
Pozostaje tylko czekać na kolejne mecze i... [więcej ]
Dodał: MKS_KSC, dnia 23.09.2007, 18:38 komentarze [0] | forum

:: TAK DLA RAC NA STADIONIE!
Art. 14 ust. 2 Kodeksu Karnego:

2. Osobom obecnym na imprezie masowej zabrania się wnoszenia i posiadania w
jej trakcie broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych,
wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.

Propozycja Unii Polityki Realnej dot. Art. 14 Kodeksu Karnego:

2. Osobom obecnym na imprezie masowej (...)... [więcej ]
Dodał: TRN_KRK, dnia 19.09.2007, 10:44 komentarze [0] | forum

:: III runda Pucharu Polski
Zostały wylosowane pary III rundy Pucharu Polski.

Dunajec Zakliczyn - WOLNY LOS

Kolejna runda z udziałem drużyn z IV i III ligi (Okocimski) planowana... [więcej ]
Dodał: TRN_KRK, dnia 19.09.2007, 09:28 komentarze [0] | forum

:: Kiepsko... Pech?
W rozegranej dzisiaj 9 kolejce Tarnovia, zremisowała na własnym boisku z Rylovią Rylova.

Mimo tego iż Tovia prowadziła po pierwszej połowie 3:1, dała sobie wbić 2 gole grającej przez 60 minut w dziesiątkę Rylovii.
Wiele sytuacji mieli: Koziołek, Surman i paru innych, jednak skuteczność zawodziła...
Dodał: TRN_KRK, dnia 15.09.2007, 14:29 komentarze [0] | forum

:: Tarnovia dalej w PP!
W rozgrywanym wczoraj meczu w ramach Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, Tarnovia pokonała w meczu w Tarnowcu, Świebodziniankę Świebodzin 3:1.

Poza Tovią dalej awansowali: Błękitni Siedliszowice, LZS Luszowice, Naprzód Sobolów, Wisła Grobla, Dunajec Zakliczyn, LKS II Nieciecza, LUKS Skrzyszów, Olimpia Wojnicz, Orzeł Dębno, ... [więcej]
Dodał: TRN_KRK, dnia 13.09.2007, 15:32 komentarze [0] | forum

:: Ostatni mecz
W dzisiejszym meczu Tarnovia uległa Olimpii Kąty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla drużyny rywala. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1 i niestety nie udało nam się już wyjść na prowadzenie.

Mecz był niestety pechowo przegrany, jednak na własne życzenie! Mimo fascynującej końcówki piłkarze Tovii nie potrafili wykorzystać okazji na zwycięstwo.
Do około... [więcej]
Dodał: MKS_KSC, dnia 08.09.2007, 18:31 komentarze [0] | forum

:: Otwarcie strony
Już od dziś możecie oglądać nową wersje strony!

Jest to wersja finalna jednak nie jest w 100% uzupełniona!
Całkowicie możecie spodziewać się tego już w te niedzielę!
Zapraszamy!
Dodał: TRN_KRK, dnia 07.09.2007, 18:01 komentarze [0] | forum

:: Następny mecz!
W kolejnym spotkaniu w ramach 7 kolejki Tarnovia zmierzy się na własnym boisku z drużyną Olimpii Kąty.

Mecz już jutro, 8 września (sobota) o godz. 16:30!

Dodał: TRN_KRK, dnia 07.09.2007, 17:54 komentarze [0] | forum

:: Spotkania na czacie!
Została przeniesiona godzina czatowych spotkań kibiców.

Aktualnie na czat zapraszamy o godz. 22:30!
Dodał: TRN_KRK, dnia 23.08.2007, 16:52 komentarze [0] | forum

:: PP: Zwycięstwo w pierwsze rundzie.
W meczu I rundy o Puchar Polski, rozgrywanego na szczeblu lokalnym, Tarnovia pokonała drużynę Olszynka Ołpiny.

W tym wyjazdowym spotkaniu, Tovia okazała się zdecydowanie lepsza strzelając przeciwnikowi 7 bramek, nie tracąc przy tym żadnej.
Runda II zaplanowana jest na 12 września.

Warto zaznaczyć że najwyższe zwycięstwo w Naszej tarnowskiej grupie odniosła Tarnovia, wraz... [więcej]
Dodał: TRN_KRK, dnia 23.08.2007, 15:26 komentarze [0] | forum